Naše reference

Zde najdete kompletní referenční zakázky, které máme již za sebou.

Naše práce = naše poslání

Naše projekty

Jsme nadšeni, že můžeme prezentovat naše skvělé projekty, které jsme úspěšně dokončili pro naše klienty. Věříme v otevřenou a lidskou komunikaci, takže vás rádi provedeme naší prací a sdílíme s vámi naše úspěchy.

Několikaleté zkušenosti týmu profesionálů.

Nejsme žádní začátečníci. Dosvědčit vám to mohou naši profesionálové, nebo se podívejte přímo na výsledky naší práce v sekci realizace.

Kooperace s kvalitními stavebními firmami.

Záleží nám na hladkém průběhu a kvalitním výsledku zakázky, a proto spolupracujeme pouze s ověřenými a kvalitními dělníky a stavebními firmami.

Know-how s cílem lepšího výsledku.

Vědomostí a zkušeností si vážíme a víme, že jsou klíčem k dlouhodobé spokojenosti našich klientů. Proto dbáme na aktuálnost a praktičnost našich znalostí.

Seznam referenčních zakázek

Kompletní seznam našich zakázek najdete zde ve formátu PDF.

Tip na závěr

Práce v oboru stavebních prací vám není cizí a právě hledáte nové zaměstnání v okolí Uherského Hradiště či Starého Města? Podívejte se na naši nabídku volných pracovních míst a třeba si vyberete právě u nás!

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.