Naše otevřené pozice

S naším týmem 45 profesionálů se neustále rozšiřujeme a hledáme nové kolegy.

Kariéra

Začněte pracovat s námi

Nikdy jsme netvrdili, že jsme dokonalí a zvládáme naprosto cokoliv. Naopak, rádi spolupracujeme s ověřenými dodavateli a spojení našich know-how je vždy zárukou 100% spokojenosti našich klientů. Sami se přesvědčte o tom, jak nám to ve spolupráci s našimi dodavateli klape!

Know-how s cílem lepšího výsledku.

Vědomostí a zkušeností si vážíme a víme, že jsou klíčem k dlouhodobé spokojenosti našich klientů. Proto dbáme na aktuálnost a praktičnost našich znalostí.

Několikaleté zkušenosti týmu profesionálů.

Nejsme žádní začátečníci. Dosvědčit vám to mohou naši klienti, nebo se podívejte přímo na výsledky naší práce v sekci realizace.

Kooperace s kvalitními stavebními firmami.

Záleží nám na hladkém průběhu a kvalitním výsledku zakázky, a proto spolupracujeme pouze s ověřenými a kvalitními dělníky a stavebními firmami.

Aktuálně volné pozice

Podívejte se, koho aktuálně potřebujeme a třeba to budete právě vy!

Aktuálně nemáme žádné vypsané pozice.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.