Vaše vysněná koupelna

Profesionální spolupráce s koupelnovými studii. Postavíme vám vaši vysněnou koupelnu. VK – Montera Staré Město, váš specialista na obkladačské práce.

Koupelny

Kooperace s předními dodavateli

Nikdy jsme netvrdili, že jsme dokonalí a zvládáme naprosto cokoliv. Naopak, rádi spolupracujeme s ověřenými dodavateli a spojení našich know-how je vždy zárukou 100% spokojenosti našich klientů. Sami se přesvědčte o tom, jak nám to ve spolupráci s našimi dodavateli klape!

Kooperace s koupelnovými studii.

Abychom zajistili nejlepší možný výsledek pro vaši spokojenost, spolupracujeme s předními českými koupelnovými studii.

Několikaleté zkušenosti týmu profesionálů.

Nejsme žádní začátečníci. Dosvědčit vám to mohou naši profesionálové, nebo se podívejte přímo na výsledky naší práce v sekci realizace.

Kooperace s kvalitními stavebními firmami.

Záleží nám na hladkém průběhu a kvalitním výsledku zakázky, a proto spolupracujeme pouze s ověřenými a kvalitními dělníky a stavebními firmami.

Know-how s cílem lepšího výsledku.

Vědomostí a zkušeností si vážíme a víme, že jsou klíčem k dlouhodobé spokojenosti našich klientů. Proto dbáme na aktuálnost a praktičnost našich znalostí.

Pomoc s návrhem, dodávkou i montáží.

Zajistíme vám širokospektrální pomoc napříč celým procesem.

Na nic nečekejte a kontaktujte nás!

Zavolejte nám, nebo napište pomocí formuláře níže a my vám rádi poradíme, jak vybrat vhodnou sanitární keramiku do vaší nové koupelny nebo vám přijedeme položit krásnou novou dlažbu...

Kooperací s odborníky vám pomůžeme k lepšímu domovu

Ať už se jedná o prodej obkladů nebo sanitární keramiky, v obou případech vám poradíme, které české i zahraniční dodavatele máme ověřené a od kterých se opravdu vyplatí nakupovat. Až si nové obklady, dlažbu nebo sanitární keramiku vyberete, pomůžeme vám s jejich montáží (případně pokládkou) – předtím vám samozřejmě zajistíme dodání veškerého materiálu až k vám domů.

S jakými značkami víme, že se vyplatí spolupracovat a naši klienti těží z naší vzájemné kooperace? Jedná se o spolupráci s firmami:

Tip na závěr

Práce v oboru stavebních prací vám není cizí a právě hledáte nové zaměstnání v okolí Uherského Hradiště či Starého Města? Podívejte se na naši nabídku volných pracovních míst a třeba si vyberete právě u nás!

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.